X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
USD

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

10 seneyi aşkın tecrübemiz ile Bilişime dair pek çok konuda hem iddialı hem de engin deneyime sahip profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile yasalara uygun ve beklentilerinizi aşmayı hedefleyen bir firmayız. Pek çok alanda sunduğumuz hizmetler arasında hazır web sitelerinden, alanadına, toplu sms ve mail gönderimine kadar pek çok ayrıcalık yer alıyor. Üstelik bunların tamamını piyasadaki en makul fiyatlar üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Hazır Web Sitelerinde İddialıyız

Sizlere pek çok hazır web sitesi sunuyoruz. Bildiğiniz üzere web sitelerindeki kalite, firmanın saygınlığı üzerinde de çok büyük rol oynuyor. Ne de olsa teknolojinin pek çok alanda en ön planda olduğu bu çağda firmalar hakkında fikir veren öncelikli unsur, bu firmanın sanal dünyayı ne denli etkin kullanıyor oluşu.

Bu bağlamda kurumsal firmalar için hazırlanmış olan özel web sitelerine ek olarak yaptığınız işe özel düzenlenmiş web siteleriyle de hizmetinizdeyiz. Kurumsal, E-ticaret, inşaat, emlak, fotoğrafçılık, hukuk, dernek ve siyasi partiler gibi pek çok alanda hazır web sitelerimizi tercih edebilir ve bu web sitelerimizin aynı zamanda yönetim panelli, mobil uyumlu olmasının ayrıcalığından da istifade edebilirsiniz.

Hosting Hizmetimiz

Sizlere sağladığımız hizmetler arasında en önemli olanlardan bir tanesi elbette hazır web siteleri. Ancak bu web sitelerini en yüksek verimle kullanabilmeniz için bir sunucuya da sahip olmanız icap ediyor. Bu sunucu, teknik adı olan hosting ile de tanınıyor. Hosting alanında da kaliteyi arıyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Üstelik web sitelerinizi barındırmanıza olanak tanıyan hosting paketlerimizin tamamı full performanslı olduğundan dolayı sizleri hiçbir zaman bu alanda pişman etmeyecektir.

Sorunsuz ve güvenli oluşunun yanı sıra ücretsiz kurulum ve yedekleme olanaklarının bulunması hosting hizmetinde bizleri bir adım daha öne çıkarır. Satışa sunduğumuz hosting paketleri arasından hem bütçenize hem de beklentilerinize en uygun düşeni tercih edebilir; talebinizi bizlere ileterek bu hizmeti almaya en kısa sürede başlayabilirsiniz.

Domain Sahibi mi Olmak İstiyorsunuz?

Bir alan adına sahip olmak istemeniz durumunda da nereden destek almanız gerektiğini artık çok iyi biliyorsunuz. Hadibilisim.com olarak bizler, dilediğiniz alan adını en makul fiyatlardan temin etmenizi mümkün hale getiriyoruz. Bunun yanı sıra alan adınıza ait whois bilgilerini de domain panelini kullanarak hem hızlı hem de kolay bir şekilde gizleme olanağına sahip olacaksınız. Bizlerle çalışarak pek çok popüler alan adına, piyasada yer alan en uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda bu hizmeti uzman bir firmadan temin etmenin de ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Alan adı tescili için yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek. Üstelik sizlere sahip olmak istediğiniz alan adının müsait olup olmadığını da sitemiz üzerinden kontrol etme imkanı tanıyoruz.

Farklı Temalarda, Beklentilerinize Uygun Web Siteleri

Sitemizi ziyaret ettikten sonra öncelikli olarak dikkatinizi çekecek olan unsurlardan bir tanesi de web sitesi temalarıdır. Sizlere özel pek çok temayı kataloglarımız içerisinde barındırıyoruz. Aynı zamanda bir web sitesi teması alanında sadece tek bir seçeneği de asla sunmuyoruz. Aynı tema içerisinde birden fazla seçenek barındırarak beklentilerinize en uygun olandan yana tercihinizi kullanabilmenize olanak sağlıyoruz. Öyle ki aynı web sitesi teması içerisinde zaman zaman 20 farklı seçeneği dahi bulmanız mümkün.

Yönetim Panelli ve Mobil Uyumlu Web Siteleri

Yüzlerce web site tasarımlarımızın arasından kendinize veya işinize uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz ve kolay yönetim paneli sayesinde web sitenizin içeriklerini kolaylıkla değiştirip güncelleyebilirsiniz.

Mobil uyumlu web siteleri, modern toplumun ve bilişim çağının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Hemen herkesin elinde bulunan akıllı telefonlardan ve bu akıllı telefonlarının internet bağlantılarından gün içerisinde belki de yüzlerce kez mobil sitelere giriş yapılıyor. Haliyle tercih etmiş olduğunuz web sitesinin mobil uyumlu olması da sitenizin amacına ulaşmasını bariz şekilde kolay hale getiriyor.

Toplu SMS Hizmetinde de Fark Yaratan Bir Firmayız

Sizlere sadece hazır web siteleri ya da web tasarım hizmeti sunmakla kalmıyoruz. İfade ettiğimiz üzere biz bilişim hizmetlerinin pek çok alanında aktif olan bir firmayız. Bu bağlamda aynı zamanda toplu SMS gönderimi ile de sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Toplu SMS hizmetimizi sizlere paketler halinde sunuyoruz. Bu paketlerimizin fiyatları da hizmetimizin kalitesi ile mukayese edildiği zaman son derece makul olmakla beraber iletilmemiş olan mesajları sizlere iade de ediyoruz. Bu sayede bütçe dostu bir firma olduğumuzu bir defa daha kanıtlıyor, almadığınız ya da hakkını veremediğimiz bir hizmetin bedelini ödemiş olmanıza hiçbir zaman göz yummuyoruz.

Elbette beklentilerinizi aşacak bir toplu SMS hizmeti sadece bunlarla da sınırlı değil. Bunun yanı sıra toplu SMS hizmetimizde anında teslim ve detaylı raporlama olanağını da sizlere sağlıyoruz. Çok sayıda paketimiz arasından beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olanı belirlemek ise sadece sizlere düşüyor.

Mailing Alanında da En Doğru Tercih

Toplu SMS hizmetlerinin yanı sıra mailing alanında da en yüksek niteliklere sahip hizmeti sunan firma bizleriz. Bu hizmetimiz sayesinde sitenizi, firmanızı ya da sahip olduğunuz ürünleri binlerce hatta milyonlarca kişiye ulaştırabilirsiniz. Üstelik bunları mümkün olan en ekonomik şekilde de yapabilirsiniz.

Sitemiz bünyesinde 20.000'den bir milyon kişiye kadar mail atılmasına olanak tanıyan paketler yer almaktadır. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimize özel mail tasarımları ile de bu hizmetimizi çok daha zengin bir hale getirip beklentilerinizin tam olarak karşılanmasına olanak tanıyoruz. Ancak tüm bunları yaparken yasal düzenlemeleri de hiçbir zaman ihmal etmiyoruz. E-ticaret kanununa uygun olarak sunduğumuz mailing hizmetimiz, tıpkı toplu SMS hizmetimizde olduğu gibi detaylı raporlama olanakları ile çok daha cazip hale geliyor.

En Makul Fiyatlarla En Yüksek Niteliklere Sahip Hizmeti Almak Son Derece Kolay

Bizim asıl amaçlarımızdan bir tanesi de beklentilerinizi layıkıyla karşılamamızın yanı sıra sizlere her türlü hizmeti en makul fiyatlar üzerinden sunabilmektir. Elbette pek çok müşterimiz haklı olarak kaliteli hizmetlerin makul fiyatlar üzerinden sunulmasının son derece zor olduğunu ifade ediyor.

Ancak bizler bu anlayışı da değiştirmek adına geliyoruz. Bu bağlamda kaliteli bir web tasarım hizmetini makul fiyata almak, başka bir deyişle bu alanda hizmet vermesinin yanı sıra makul fiyatlarını gerekçe göstererek hizmet kalitesini düşürmeyen bir firma bulmak elbette her zaman kolay değildir. Ancak Hadibilisim.com olarak bizler bu bakış açısına da bir son veriyoruz.

Aynı zamanda beklentilerinizi karşılamakla kalmayarak bu beklentileri aşarak ödediğiniz her kuruşun hakkını layıkıyla vermeye de gayret ediyoruz. İndirimli fiyatlarımızı ve kampanyalarımızı da sitemiz üzerinden incelemenizi tavsiye ederiz. Bu sayede hem bütçenizi koruma fırsatı bulabilir hem de doğrudan müşterilerimize özel en yüksek niteliklere sahip ve özenle hazırlanmış web sitelerinin sahibi olabilirsiniz.

SAYGILARIMIZLA 
Hadibilişim Web ve Yazılım Çözümleri


Top